Genel olarak halk arasında araç üstü reklam olarak adlandırılan bu araç kaplama işlemi, araçların üzerine uygulanan reklamlara denilmektedir. Araç kaplama ile araç giydirme birbirinden farklı işlemlerdir. Aracın kaportasının folyo ile kaplanmasına araç kaplama adı verilmektedir.

Sizlerde alanında uzman kişilerden araç kaplama hizmeti alarak araçlarınızda meydana gelen yıpranmaların önüne geçebilirsiniz

Araç Giydirme Nedir?

Araç giydirme hizmeti de araç kaplama hizmeti gibi araçlarınızın üzerine uygulayabileceğiniz bir reklamdır. Reklamcılık konusunda hayli geniş araçlar vardır. Aynı sektörde faaliyette bulunan firmaların en hızlı gelişim gösterebilmesi de reklamcılık ile mümkün olmaktadır. Sizlerde hem ekonomik hem de uzun ömürlü olan bu araç giydirme hizmeti ile öncesinde yapmış olduğumuz faaliyetleri görmek istiyor iseniz site içinde bu görsellere ulaşabilirsiniz.

Merak edilen Araç Giydirme & Kaplama Nedir? Sorusuna açıklık getirecek olursak talep ettiğiniz aracın tamamına veya bir kısmına işletmenizin reklam çalışmaları yapılmaktadır diyebiliriz. Yani sizlerin en kolay reklam yöntemi olarak tercih ettiğiniz Araç Giydirme & Kaplama sayesinde her daim göz önünde bulunarak kar marjınızı yükseltebilirsiniz.